Gizlilik Politikası 

 

eraslankuruyemis.com adresi üzerinden üyelerimiz/müşterilerimiz tarafından elektronik ortamda girilen bireysel ve gizli bilgileri 3. şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır. Ayrıca bahsedilen bilgiler (Kredi kartı şifresi vs.) eraslankuruyemis.com tarafından da görüntülenemez ve kaydedilemez.


Websitemize girilen bilgiler gerekli altyapı şifreleme yöntemleri (SSL) ile koruma altına alınmıştır. Tüm kredi kartı, banka kartı ve benzer ödeme işlemleri onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili kuruluşla anlaşmanız doğrultusunda gerçekleşmektedir. 


Üyelik sürecinde veya diğer süreçlerde,websitemiz üzerindeki çeşitli form, anket, oylama vs. ara yüzlerinin doldurulması suretiyle, kullanıcıların kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soyad, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta bilgileri gibi) tarafımıza vermeleri gerekebilmektedir. Web sitemiz tarafından talep edilen bilgiler, kullanıcının kendi rızası ile sağlanan bilgiler ve site üzerinden yapılan işlemler sırasında girilen bilgiler, web sitemiz tarafından, kullanıcının kimliği ifşa edilmeden, çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma, pazar araştırmaları ve doğrudan pazarlama gibi aktiviteler için kullanılabilir. Bununla birlikte kullanıcı bilgileri, gerektiğinde, web sitemiz tarafından elektronik iletişim amacıyla kullanıcı ile temas kurmak için de kullanılabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR